stronaoinvitro.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

In vitro w sejmie, biznesmeni z klinik in vitro zadowoleni

Wkrótce zapowiedziana batalia odnośnie in vitro w sejmie. Do legalizacji procederu in vitro dążą ze względów ideologicznych dwa kluby (Ruch Palikota i SLD), które złożyły swoje projekty ustaw o ?zmianie ustawy o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, tkanek i narządów?. In vitro popiera również Platforma Obywatelska oraz niektórzy posłowie z innych klubów.

   To że życie osoby ludzkiej, którym szasta się podczas eugenicznej procedury in vitro zasługuje na szczególną ochronę i to na zupełnie odrębnych zasadach niż komórka, tkanka czy narządy, przerasta możliwości intelektualne wielu ograniczonych posłów, którzy to życie zamiast chronić zamierzają niszczyć ? posłów którzy nie odróżniają przedmiotu (tkanki, komórki, narządu) od osoby ludzkiej ? embrionu czyli zarodka.

    Odbywać ma się to kosztem zarodków ludzkich, sponiewierania godności małżeństwa, a ku zadowoleniu właścicieli klinik in vitro zbijających interes na niewiedzy zdesperowanych matek, którym najpierw ginekolodzy i firmy farmaceutycze oferują szeroką gamę środków ubezpładniających(antykoncepcyjnych), nie odpowiadając za szkodliwe skutki zdrowotne (w tym nagłe zgony wielu młodych kobiet z powodu zatorowości płucnej o czym mało się mówi), a potem gdy płodność jest upośledzona, stręczą do zabiegów in vitro. Taka jest logika ginekologów przepisujących środki wczesnoporonne i kierujących potem kobiety do klinik in vitro. Wielu z nich właśnie tam pracuje. Gdy proceder in vitro zostanie zalegalizowany, następnie będą chcieli wyciągnąć pieniądze z naszych podatków na jego refundację. Kilkadziesiąt tysięcy złotych na jeden proceder.

    Będziemy bacznie obserwować poczynania fanatyków z Ruchu Palikota oraz partii spadkobierców Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR), mającej krew na rękach wielu niewinnych Polaków. Przyjrzymy się również posłom PO i PSL oraz tym posłom PIS, którzy sprawę ochrony życia będą lekceważyć poprzez nieobecność podczas głosowań, jak zdarzało się wiele razy do tej pory.

Nie można bawić się zarodkami ludzkimi, hodować jak trzodę chlewną i ruchem pipety wskazywać, który ma przeżyć, być wyrzuconym lub zamrożonym w termosie z ciekłym azotem. Żadna ustawa moralnie nie usankcjonuje tego procederu. Kto przyłoży rękę do głosowania za ustawą legalizującą in vitro, powinien być przez nas wykluczony jako kandydat do sejmu przyszłej kadencji. Pamiętajmy o tym. Listy z głosowaniami zostaną przez nas opublikowane.


Zespół Redakcji - stronaoinvitro.pl