stronaoinvitro.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Setki wydeptanych metrów....

Setki wydeptanych metrów między gabinetami ministrów, dziesiątki pism i telefonów, kuluarowe rozmowy i harce, sponsorowane konferencje, obrażanie przeciwników na łamach prasy medycznej i wiele innych działań lobbystów na marne nie pójdzie. Skok na publiczną kasę ma zaowocować dofinansowaniem nielegalnego procederu. Do końca tygodnia ma zostać powołana Rada Programu In Vitro przy Ministrze Zdrowia, a w ciągu najbliższych trzech miesięcy będzie znana lista ośrodków, jak podaje portal pch24.pl.

Kto wygrał ? Bezpłodne małżeństwa, którym zamiast leczenia oferuje się upokarzające procedury stosowane w weterynarii, czy pozbawieni skrupułów właściciele tego biznesu ? Które ?kliniki? znajdą się na zapowiadanej liście beneficjantów ? Biznes prof. Wołczyńskiego ? Biznes prof. Kurzawy ? Biznes prof. Szamatowicza z jego synem ? Biznes prof. Radwana i synów ? Typujemy faworytów bezwstydnego procederu wyłudzania pieniędzy na działalność niegodziwą i przy tym nielegalną w świetle polskiego prawa.

Szkoda, że Minister Zdrowia Arłukowicz tak hojny już nie jest wobec podupadającego Centrum Zdrowia Dziecka zadłużonego na 250 mln złotych, szastając tymczasem pieniędzmi podatników na cele podszyte ideologią cywilizacji śmierci. Kto następny w kolejne do ministra zdrowia ? Koncerny antykoncepcyjne już zdobyły dofinansowanie, może więc wkrótce "kliniki eutanazji" ?

Kto będzie leczył chorowite dzieci poczęte wskutek tego procederu ? "Kliniki in vitro" zgarną kasę za usługi, a dzieci odeślą do publicznych placówek zdrowia. Tych zadłużonych, albo tych, których już nie ma.

stronaoinvitro.pl