stronaoinvitro.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wyrwali człowieka

Sejm przyjął ustawę zamówioną przez prywatne zakłady in vitro. Zignorował wszelkie głosy rozsądku, Kościoła, genetyków. Zlekceważył opinie Sądu Najwyższego skazujące projekt na wrzucenie do kosza.

Kwestia postępowania z niepłodnością ludzką została sprowadzona do weterynarii, relacje międzyludzkie do poziomu kurnika, albo gorzej biorąc pod uwagę konsekwencje art. 91 pkt.3 tej ?ustawy?. Poczęcie człowieka brutalnie wyrwane zostało z naturalnego kontekstu małżeństwa i rodziny na rzecz dowolnych patologicznych, w tym homoseksualnych związków, a jego moment oddany w ręce pseudomedyków. Wbrew oczywistym faktom zarodkowi odebrano przymiot organizmu, sprowadzając do ?grupy komórek?, lub tkanki, za co gimnazjalista otrzymałby lufę z biologii. Oczywiście, dziecko, mały szczegół w tym wszystkim. Pozbawiono go prawa do poznania swojego biologicznego pochodzenia legalizując patologię ?anonimowego dawstwa?, także ?pozapartnerskiego?, tj. bez ogródek ? zapładniania kobiet przez obcych, anonimowych mężczyzn. Oczywiście, w imię ?prawa do dziecka? dla każdego i wszystkich, także tych, którzy z racji na psychopatyczne cechy charakteru nigdy nie otrzymaliby prawa do adopcji.

Posłowie PO, PSL, dla wielu z was to wasze ostatnie w życiu chwile w sejmowych ławach. Brakiem odpowiedzialności wykazaliście się niezdatni do pełnienia funkcji parlamentarzystów. Czy wasz los podzielą również senatorowie ? Okryliście się hańbą, gorszą niż lewica z SLD i RP, która przynajmniej nie udaje związków z Kościołem i nie kokietuje Papieża jak Kidawa-Błońska i Kopacz.

Nie blokujcie swoimi ?tkankami? sejmowych ław. Naród, którym pogardzacie od 8 lat nie chce was. Odejdźcie i zajmijcie się uczciwą pracą.

Andrzej Lewandowicz