stronaoinvitro.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pomóż upomnieć się o Prawdę. Skopiuj i wyślij !

***

Redaktor Naczelny Gazety Lekarskiej
Sz.P. Dr n. med. Ryszard Golański
ul. Konduktorska 4  00-775 Warszawa

e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szanowny Panie Redaktorze,


W związku z informacją odnośnie nie opublikowania na łamach Gazety Lekarskiej, organu prasowego Naczelnej Rady Lekarskiej, tekstu lekarzy krytycznie oceniających procedury sztucznego wspomagania rozrodu in vitro, mimo że artykuł osób propagujących in vitro i obrażających oponentów ukazał się bez przeszkód, wyrażamy sprzeciw wobec cenzury wobec Prawdy. Przyłączamy się do stanowiska, że wiedzy odnośnie aspektów etycznych i zagrożeń medycznych in vitro nie można ukrywać.  Jej ukrywanie w środowisku lekarskim jest działaniem nieodpowiedzialnym. Środowisko lekarskie odpowiedzialne za zdrowie innych powinno być szczególnie świadome możliwych konsekwencji i zagrożeń związanych z procedurą in vitro.

Z poważaniem,

Do wiadomości: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.